Sjajne vijesti za viškovljanski sport stižu iz Otočca, grada iz kojeg su se kadeti i juniori Nogometnog kluba Halubjan vratili kao novi članovi 2. HNL!

Nakon što su kadeti osigurali prvo, a juniori drugo mjesto u ovogodišnjem natjecanju Središta Rijeka, Halubajci su predvođeni trenerima Sanjinom Mrvčićem i Draganom Šanjugom u kvalifikacijskom dvoboju sa Zagorom iz Unešića dohvatili nacionalni rang!

Halubjan je u zbroju dvije utakmice (kadetske i juniorske) s Unešićanima pobijedio ukupnim rezultatom 5:4, pa će iduće sezone u 2. HNL jug ponosno braniti boje općine Viškovo i Primorsko-goranske županije.

Plasman u viši rang potvrda je odličnog rada u Halubjanovim mlađim dobnim kategorijama.
– Posljednje dvije sezone pripremali smo se za ovakav rezultat, koji je prije svega došao kao produkt kvalitetnog rada i velike masovnosti, jer mi od prednatjecatelja do juniora imamo oko 350 mladih igrača te čak 17 trenera. Ovaj rezultat nije značajan samo za naš klub već čitavu općinu Viškovo, naglasio je predsjednik Halubjana Sanjin Vranković.







