Kadeti i mlađi kadeti Atletskog kluba Kvarner ostvarili su odlične rezultate na Pojedinačnom prvenstvu Hrvatske održanom u Zagrebu. U jakoj konkurenciji najboljih mladih atletičara iz čitave države članovi Kvarnera osvojili su 14 medalja, od čega tri zlatnog sjaja.

Zlatne medalje:
Lovro Papić – 1500 m zapreke (kadeti)
Teodor Zvekić – skok u vis (kadeti)
Sara Ilić – skok u vis (kadetkinje)
Srebrne medalje:
Teo Radetić – 100 m prepone (kadeti)
Borna Gregur – koplje (kadeti)
Erik Ljutić – 60 m (mlađi kadeti)
Erik Ljutić – 80 m prepone (mlađi kadeti)
Borna Gregur – 300 m prepone (kadeti)
Stefan Bjelovuk – skok u dalj (kadeti)
Brončane medalje:
Patrik Iskra – skok u vis (kadeti)
Gaia Klovar Lukarić – skok u dalj (mlađe kadetkinje)
Lovro Papić – 3000 m (kadeti)
Toma Lončar – motka (kadeti)
Žana Turk – 1500 m zapreke (kadetkinje)







